You are currently viewing Czerwiec 2023

Czerwiec 2023

Dzień pustej klasy

Dzień Pustej Klasy. Odliczamy dni do wakacji. Podziwialiśmy widoki z tężni solankowej w Żorach.

Łapaliśmy promyki słońca. W ramach zajęć TUS uczyliśmy się przegrywać podczas konkurencji sportowych.

Na zakończenia dnia zjedliśmy lody. To był naprawdę udany dzień

Dzień truskawki

W ramach TUS wybraliśmy się ochoczo po truskawki na pobliski targ. Pozdrawiamy sympatyczną panią Hanię, u której kupiliśmy truskawki 😊 Trenowaliśmy odliczanie danej kwoty w monetach, zwroty grzecznościowe. W ramach ruchu drogowego doskonaliliśmy umiejętność przechodzenia przez pasy. Wracając do szkoły, kupiliśmy w sklepie pyszny jogurt naturalny. Po przyjściu przygotowaliśmy truskawki oraz niezbędne narzędzia do przygotowania koktajlu. Dzieci odrywały szypułki od truskawek, usprawniając tym samym małą motorykę.

Hipoterapia

Ostatnia hipoterapia w tym roku szkolnym wygladała tak:

Zajęcia rewalidacyjne – uwrażliwiamy zmysł dotyku

Dzień dziecka

Dziś świętowaliśmy Dzień Dziecka. Było sporo śmiechu i zabawy na świeżym powietrzu.
Zjedliśmy pyszne lody w Bistro Cegielnia, następnie była świetna zabawa w Ninja Park Atrakcji Żory.

Zdjęcia wykonano dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Więcej: https://naszaszkolazory.pl/category/aktualnosci/laboratoria-przyszlosci/

#CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #szkoła #innowacje