You are currently viewing Wrzesień 2022

Wrzesień 2022

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki 🔴🟢🔵.

Dla niewtajemniczonych to jest takie święto kreatywności.

Hipoterapia

Dzisiaj pierwszy raz byliśmy na hipoterapii. Było super i nawet pogoda nam nie przeszkodziła. Za tydzień jedziemy pierwszy raz na hydroterapię!

Lekcje w Naszej Szkole

lekcje u nas nigdy nie są nudne. Przyroda i plastyka w jednym? Nie ma sprawy. Wykorzystujemy każą chwilę ładnej pogody na połączenie nauki i zabawy.

Umiejętności społeczne uczniów

Umiejętności społeczne to to, co umożliwia każdemu człowiekowi funkcjonowanie w społeczeństwie – w rodzinie, grupie rówieśniczej, szkole, pracy. To umiejętność zachowania się w różnorodnych sytuacjach społecznych, komunikowania, nawiązywania i utrzymywania relacji z innymi. Nasze pierwsze wyjście do sklepu w ramach zajęć TUS (trening umiejętności społecznych). Zakupy były udane a chłopcy spisali się wzorowo.

Pierwsze dni w Naszej Szkole

Klasa pierwsza z paniami Aleksandrą Stróżniak i Hanią Gawliczek aktywnie spędzają czas ucząc się przy świetnej zabawie. Uczniowie wzięli już udział w pierwszych zajęciach dogoterapii.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Po raz pierwszy w historii rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w placówce w Żorach.

Dziękujemy:

• zarządowi Spółki Edukacja Górnośląska
  • wszystkim zaangażowanym w powstanie placówki
  • nauczycielom, opiekunom, specjalistom
  • rodzicom, którzy nam zaufali

Mamy nadzieję, że Szkoła rozwinie się tak, jak ta w Katowicach.

Drodzy rodzice dzieci jeśli chcielibyście przenieść swoje dziecko do Naszej Szkoły z innej placówki zapraszamy do kontaktu. Z doświadczenia wiemy, że nie warto zwlekać z taką decyzją. Pamiętajcie, że u nas dobro dziecka jest najważniejsze. O tym, że piszemy prawdę świadczą opinie rodziców naszych uczniów z Katowic dostępne w internecie