You are currently viewing Grudzień 2022

Grudzień 2022

Dzień herbaty

15 grudnia obchodziliśmy Dzień Herbaty. W Naszej Szkole w Żorach królował zapach zielonej herbaty w połączeniu z miodem i cytryną 🍋🫖🍯.Uczniowie próbowali swoich sił w malowaniu herbatą.

Rehabilitacja poprzez zabawę

Poprzez zabawę nasi uczniowie doskonalą zdolności manualne, ćwiczą siłę i precyzję chwytu.

Mikołaj

Odwiedził nas Mikołaj, przyjechał z dalekiej Laponii i obdarował dzieci prezentami. Panie również były grzeczne 🙂

Dzień Górnika

Dziś 5 grudnia w szkole gościliśmy tatę Wojtusia, który jest górnikiem . Opowiedział nam o swojej pracy. Mogliśmy z bliska zobaczyć strój galowy górnika. Przy tej okazji przypominamy kilka ciekawych faktów o Barbórce i tradycjach związanych z jej obchodami. Chłopcy podczas zabawy rozwijającej spostrzegawczość szukali „kółek” z symbolem czapki i wózka górniczego.

Jeszcze raz dziękujemy Tacie Wojtka za odwiedziny.