You are currently viewing Polska Złota Jesień

Polska Złota Jesień

Przy okazji spaceru do pobliskiej tężni uchwyciliśmy na zdjęciach piękno złotej polskiej jesieni. W czasie spaceru uczniowie poznawali zasady kompozycji zdjęć i uczyli się obsługi aparatu fotograficznego i jego „ukrytych” funkcji. Okazało się, że aparat jest o wiele bardziej skomplikowany niż smartfon. Za to zdjęcia wychodzą zdecydowanie lepsze!

Zdjęcia wykonywano używając sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów!

Więcej: https://naszaszkolazory.pl/category/aktualnosci/laboratoria-przyszlosci/

#LaboratoriaPrzyszłości #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #szkoła #innowacje