You are currently viewing Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku

4 września po raz drugi w historii Naszej Szkoły w Żorach uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Wszystkich zebranych powitała pani dyrektor Sabina Kubica. Dzień wyjątkowy, ponieważ Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” Żory powiększyła się o kolejny oddział szkolny. Z radością powitaliśmy klasę 1 wraz z rodzicami. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w swoich klasach. Powiększyło się również grono pedagogiczne. Przedstawimy Wam je już wkrótce.

Rodzicom dziękujemy za zaufanie i prosimy, byście nadal wspierali naszą szkołę pomagając nam w odkrywaniu barwnej, szkolnej codzienności oraz by osiągnięcia Waszych dzieci zawsze wywoływały uśmiech na Waszej twarzy.

Zdjęcia wykonano dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Więcej: https://naszaszkolazory.pl/category/aktualnosci/laboratoria-przyszlosci/

#CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #szkoła #innowacje

Informacje organizacyjne

Już 4 września po raz drugi w „Naszej Szkole” w Żorach, rozpoczęcie roku szkolnego! Startujemy punktualnie o 8:00.

Pierwszoklasistów zapraszamy z „tytami”.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24