You are currently viewing Dziewczyny i kobiety w spektrum autyzmu – poradnik

Dziewczyny i kobiety w spektrum autyzmu – poradnik

Kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na temat Autyzmu. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach zaprasza na konferencję: Neuronietypowi – współczesne wyzwania spektrum autyzmu, poświęconą problemom i potrzebom dzieci autystycznych oraz ich rodzin.
W programie: ciekawe wykłady z udziałem 12 prelegentów oraz panele dyskusyjne. Konferencja odbędzie się w dniach 22 i 23 kwietnia w formie online. Udział w niej jest bezpłatny.

Miło nam poinformować, że nasi nauczyciele wezmą udział w konferencji jako prelegenci. A Nasza Szkoła jest jej oficjalnym partnerem.

Z tej okazji przekazujemy w Wasze ręce kolejną edycję bezpłatnego poradnika dla rodziców, nauczycieli i terapeutów: Dziewczyny i kobiety w spektrum autyzmu. To już trzecie wydanie bezpłatnej publikacji, przygotowanej z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.
Tym razem nauczyciele Naszej Szkoły wzięli aktywny udział w tworzeniu poradnika. Znajdziecie w nim teksty i wywiady:

• Sabiny Kubicy
  • Agnieszki Bratek